Najnovšie recenzie zo sekcie Detská výživa

SUNAR Kapsička Cool ovocie malina banán jablko 12m+ 6 x 120 g

• Dobry pomer ceny kvality

• Vyrobené z plnotučného mlieka
  • Bez rybieho oleja
  • Bez palmového oleja

Mala som možnosť otestovať nové mlieko značky Beggs. Toto mlieko odporúčam všetkým mamičkám. Je vyrobené z plnotučného mlieka a navyše neobsahuje palmový olej a rybí olej. Krásne vonia a chutí ako smotana. Moja dcéra ho miluje a vždy vypije celú fľašu.

Overený zákazník Testuj.to Jana

• Jednoduchá príprava
  • Málo intenzívna chuť
  • Riedka konzistencia
  • Príliš nezasýtilo

Vôňa sypkej zmesi na prípravu mlieka je veľmi príjemná, ale v kombinácii s vodou nie je taká intenzívna. Konzistencia pripraveného mlieka je pomerne riedka. Chuť je skôr slabšia, nie je taká krémová, ako sme zvyknutí doma pri konkurenčných umelých mliekach. Mlieko dieťa veľmi nezasýtilo. Príprava mlieka je však jednoduchá, v plechovej nádobe je priložená odmerka. Chválim aj obsah probiotík a prebiotík, obsiahnutý vitamín D a vitamín C. Za porovnateľnú cenu však u konkurencie dostanete plnšie, krémovejšie chutiace mlieko. Takže za nás, hoci mlieko nebolo zlé, zostaneme pri súčasnom výrobcovi.

Overený zákazník Testuj.to Monika

• Design
  • Jednoduchosť prípravy
  • Dávkovač
  • Vôňa
  • Množstvo

O tomto dojčenskom mlieku som mala normálne predstavy, o jeho chuti, sýtosti a zložení. Zaujímalo ma, čím by sa mohlo líšiť od iných značiek. Obávala som sa, či ho moja dcéra prijme. Mlieko Beggs ma prekvapilo. Dcéra vypila fľašu hneď na prvýkrát a úplne celú a vďaka nemu nemusela v noci vstávať, bola sýta až do rána (to veľmi oceňujem). Mlieko vonia naozaj lahodne a prirodzene, iné značky mlieka mi voňali dosť umelo. A v neposlednom rade aj dizajn. Ako WOW! Zelená farba v kombinácii so zlatou je perfektná a hlavne držiak na dávkovač je naozaj vydarený. Je to úžasné! A príprava je vďaka nemu naozaj jednoduchá a rýchla, nemusím loviť dávkovač v sypkej zmesi.

Overený zákazník Testuj.to Martin

• Úplne všetko
  • Kvalita a dostupnosť
  • Veľkosť a zloženie a predovšetkým účinnosť
  • Vôbec nič

Beggs 4 batoľacie mlieko musím jednoznačne odporučiť. Obrovská pochvala a spokojnosť, perfektné balenie a hlavne zloženie!!! Vyrobené z plnotučného mlieka!!! To hovorí samo za seba. Náš malý nepoznal rozdiel oproti pôvodnému, naopak Beggs mu chutí ešte viac. Veľmi rada ho odporúčam všetkým ?

Kendamil 2 DHA+ 800 g

Najlepšie

Overený zákazník Testuj.to Katarína

• design
  • neekologické balenie

Dlho som hľadala vhodné mlieko pre batoľatá. Už rok používam konkurenčné mlieko a teraz som ho mala možnosť nahradiť Beggs.
Za seba: luxusný dizajn, potešila odmerka vo farbe plechovky na mlieko. Ocenila by som ekologickejšie balenie. Zloženie je perfektné, príprava mlieka je pohodlná - mlieko nehrudkuje.
Za dcéru: mlieko jej chutí, pije ho len večer pred spaním, vedela, že bude mať nové mlieko, tešila sa naň, od prvého večera dostala raz omylom pôvodné mlieko a hneď to vedela, každý večer hovorí, že chce "nové mlieko".
Nebolí ju po ňom bruško a aj chutí dobre.

Overený zákazník Testuj.to Andrea

• Kľudné batoľa

Značka Beggs je pre mňa absolútnou novinkou na trhu. Nikdy som o tomto sunare nevedela. Po vyskúšaní na dcérke,keď jej dávam sunar na nočný spánok - hurá ! Moja dcéra spí pokojne celú noc bez toho, aby sa budila. Príprava je veľmi jednoduchá (rovnaká ako u iných druhov), rozdiel je v tom, že je tam menšia dávka sunaru aj vody, a aj tak to dcére stačí. Oceňujem aj praktické a pekne vyzerajúce balenie.

GOLDIM 2 multipack 5 x 525g

• Nasýti
  • Zarovnávač odmerky
  • Jednoduchá príprava
  • Zle sa otvára

Príjemne ma prekvapila vôňa mlieka, ochutnala som ho a v porovnaní s mliekom, ktoré sme mali doteraz, chutilo oveľa lepšie. Veľmi pekné balenie, ale pri večernej príprave mlieka, až moc dobre uzatvárateľné viečko, som v tme nemohla ľahko otvoriť, naopak, na cesty super. Praktické vnútro na dobré obtretie odmerky. Celkovo môjmu dieťaťu veľmi chutilo a zasýtilo. Po tomto mlieku mi prespal celú noc (čo moc nepoznáme). Celková spokojnosť.

Overený zákazník Testuj.to Barbora

• Rozpustnosť
  • Zloženie
  • Obal

Toto mlieko je dá sa povedať poklad, už od prvej fľaše je môj syn spokojný. Nielenže má plné bruško, ale sme aj bez bolesti bruška. Mlieko sa krásne rozpúšťa, je okamžite pripravené. Ale najviac musím vyzdvihnúť obal, krásna pevná plechovka s odmerkou a stierkou na dávkovanie, perfektné!

• Obal
  • Chuť

Veľmi pozitívne hodnotím držiak vo vnútri nádoby na odmerku.
Mlieko má peknú krémovú konzistenciu, sladkú chuť a príjemnú vôňu.

Príprava mlieka je jednoduchá, nie je potrebné nič špeciálne.

Dcére mlieko chutí, na mlieko sa nevyskytla žiadna alergická reakcia.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• dizajn
  • chuť
  • zloženie
  • trochu cena

Dostali sme príležitosť vyskúšať niečo nové. Zaujal ma obal. Mlieko krásne vonia a najmä malému chutí. Cena je trochu vyššia, ale vychádza rovnako ako to, čo sme používali doteraz. Uvažujem, že buď budem striedať súčasné a toto, alebo prejdem na Beggs.

• Praktické balenie
  • Vôňa
  • Chuť

Praktické a pekné balenie ma zaujalo hneď po rozbalení balíka. Príprava umelého mlieka je rýchla a jednoduchá, ako je to hádam pri všetkých. Príjemná vôňa a skvelá chuť sú základom výberu. S touto značkou budeme určite pokračovať, nevšimla som si žiadne nedostatky.

Zobrazujem 481 - 500 zo 500 recenzií 1...21 22 23 24 [ 25 ]