Najnovšie recenzie zo sekcie Detská výživa

Overený zákazník Testuj.to Renáta

• Davkovanie
  • Prakticke balenie
  • Znasanlivost dieťaťom

Toto mliecko dcerka.prijala celkom rychlo, prve razy ho moc nevypila ale po krátkej dobe si nan zvykla a uz papa iba to. Predtym sme skusali viacere mlieka no ziadne nevyhovovalo na 100%. Balenie v plechovke je praktické, odmerka je taktiez super pomocnik. Brusko dcerku nebolievka takze spokojnost

Overený zákazník Testuj.to Simona

• Prakticke balenie
  • Nerobia sa hrudky

S mlieckom sme sa stretli prvykrat tak som mala obavy ako ho maly prijme, ale od prveho podania mu velmi chutilo a vypil celu flasticku. Mlieko ma prijemnu vonu, lahko sa zaraba, nepeni a dokonca sa nerobia ziadne hrudky. Balenie je skvele: uzatvaratelnost, miesto na odmerku Mali sme problemy s bruskom a mierny refux a musim povedat ze teraz je to bez problemov takze za nas jasna volba aj do buducnosti.

Overený zákazník Testuj.to Alena

• unikátne zloženie
  • príjemná chuť a vôňa
  • design a praktickosť obalu a odmerky

Mali sme možnosť s dcerkou vyskúšať následnú mliečnu dojčenskú výživa Nutrilon Profutura Duobiotik 2.Mliecko bolo prijemnej chuti a konzistencie,neostavali po nom hrudky a i napriek tomu,ze dcerka ma citlive travenie,mlieko jej hned sadlo.Bola po nom spokojna,nemala koliky a mala som pocit,ze ju i lepsie zasytilo.Ocenila som praktické odkladanie odmerky a zatvaranie a i to,ze obal je plne recyklovatelny.Jeho unikátne zloženie obohatené o vitamíny C a D na podporu imunity a nenasýtené mastné kyseliny omega-6 a omega-3 pre normálny vývoj mozgu a nervovej sústavy ma presvedcilo o tom,ze toto mlieko mozem len odporucat.

Overený zákazník Testuj.to Barbora

• umiestnenie naberačky
  • odklápacie veko krabice
  • chuť
  • vôňa
  • rozpustnosť
  • dcére nesadlo

Takéto balenie by bolo skvelé urobiť na všetky mliečka. Možno by bolo fajn sa aj zamyslieť nad takýmto balením aj pre 400g plechovky. Donedávna dcéra po odporúčaní lekárky pila Nutrilon comfort & colics a to balenie je veľmi nepraktické.
Chuť a vôňa mlieka je jemná a príjemná, rozpustnosť tiež veľmi dobrá.
Toto mliečko žiaľ dcére nesadlo a dosť po ňom grcala, čo sa po inom mliečku tejto značky nedialo. Ale to je veľmi individuálne.
Hodnotím toto mliečko veľmi pozitívne aj keď dcére nesadlo.

Overený zákazník Testuj.to Miriam

• Kremove mliečko
  • Rozpustnost
  • Dizajn krabičky a samotná krabicka
  • Dobre otváranie krabicky/poistka
  • Odmerka
  • Nam sa nepáči výška krabičky keďže sa nám nesmestis do našej poličky ?mohla by byť menšia a širšia

Nášmu babu ako plne dojčenemu bábätku mliečko chutilo, bola to jej prvé stretnutie a ochutnanie U -mliečka, mliečko veľmi príjemné vonia, s rozpúšťanim mliečka sme vôbec nemali žiadny problém.. balenie je za mňa super , nič nám v ňom nechýbalo a odmerka ako veľký bonus poteší na vrchu balenia:)

France Lait Mliečna Ryžová medová 250 g

France Lait Mliečna Ryžová medová 250 g

Overený zákazník PharmShop Radka

Zakúpený v PharmShop

Výborne všetky kaše od France lait nie je čo vytknut

France Lait 2 v 4x400 g + Ryžová mliečna kaša ovocná 250 g

France Lait 2 v 4x400 g + Ryžová mliečna kaša ovocná 250 g

Overený zákazník PharmShop Radka

Zakúpený v PharmShop

Produkt vždy v poriadku, dodanie rýchle

Beggs 3 800 g

Beggs 3 800 g

Overený zákazník Testuj.to Eliška

• Obal
  • Úchytka na odmerku

Batoľaciemu mlieku Beggs 3 nemám čo vytknúť. Absolútne splnilo moje očakávania. Balenie je perfektne navrhnuté. Odmerka sa dá pohodlne zacvaknúť, takže sa nemusí hľadať v mlieku a to veľmi oceňujem. Mlieko príjemne vonia a po zamiešaní je konzistencia taká, akú som očakávala, krémová a nie riedka. Malému veľmi chutí.

Overený zákazník Testuj.to Martina

Zakúpený v Testuj.to

• Vôňa, chuť, rozpustnosť a hlavne spokojnosť bábätká
  • Výborne zloženie
  • Dávkovanie, nižšie objemy
  • Dosť veľký flakón

Mliečko je veľmi dobré rozpustné, netvoria sa žiadne hrudky, ma peknú farbu aj penu a veľmi dobre vonia a chutí. Moja dcéra ho znáša veľmi dobre chutí jej je spokojná. Mame skúsenosť aj s nutrilon profortura duobiotik 1 a pokračovanie 2 je tiež bez problémov žiadne kolíky, bolesti bruška, reflux a podobne.. Moja dcéra sa narodila s nižšou pôrodnou hmotnosťou a vďaka tomuto mliečku dobehla aj svojich rovesníkov, taktiež nebola ani raz chorá vďaka výbornému zloženiu vitamov C, D ktoré prispievajú k jej dobrej funkcií imunitného systému. Odporúčam každej mamičke, ktorá chce pre svoje dieťa to najlepšie.

Overený zákazník Testuj.to Denisa

• Vona
  • Zozenie
  • Na zaciatku pri zarobeni dost peni, ale pena hned opadne

Za nas rozhodne jedno z najlepsich mliecok na trhu. Vyzivova hodnota super, chut, vona a konzistencia podobna materskemu mlieku, kedze sme sa aj kojili urcite ocenujeme. U nas ho piju obaja drobci 3 a 1 rok. Nemali sme s nim ziadne problemi co sa tyka refluxu, ktory sme na zaciatku umeleho mliecko riesili. Takze nam sadlo super.

Overený zákazník Testuj.to Hana

• Dobre rozpustenie
  • Jednoduché dávkovanie

Pre mňa ako pre rodiča mlieko splna všetko čo som očakávala.Dceru nebolo po jeho zjedeni bruško a nemala problém so stolicou.Vyzdvihujem praktickosť plechovky a jednoduché naberanie.Konzistencia mlieka ma milo prekvapila po zárobeni nezostali hrudky a naozaj rýchlo sa rozpúšťa.urcite mlieko odporúčam všetkým deťom čo majú problémy s bruškom.

Overený zákazník Testuj.to Martina

• Rozpustnosť

Ak mamičky hľadajú mliečko, ktoré ulahodí svojou chuťou a vôňou ich drobcom, sú na správnej ceste ak zvažujú kúpu mliečna Nutrilon duobiotik 3. Okrem pokojného bruška počas celej noci, drobcovi sa naštartovalo trávenie a už nemáme problémy s tvrdým kakom. Oceňujem veľkosť balenia a hlavne odmerku, ktorá je prakticky zachytená na obale produktu. Konečne po nej nemusím pátrať v mliečku :). Denne vypijeme mliecka viac ako je odporúčané množstvo, pretože nám veľmi chutí. Dávkovanie je krásne zobrazené na obale mliecka aj s návodom ako mliečko pripraviť. Určite odporúčame mlieckam ďalším mamičkám. Oceňujem zloženie zamerané na bohatý obsah vitamínov a minerálov podporujúcich rast kostí, podporujú imunitu dieťaťa a v neposlednom rade obsah kvalitného mliečneho tuku. Mliečko sa ľahko rozpúšťa, má jemnú konzistenciu a drobec si ho vychutnáva plnými dúškami kdekoľvek ideme.

Overený zákazník Testuj.to Nikola

• Vyborna chuť
  • Rychla rozpustnost
  • Probiotika
  • Ekologicka krabica
  • Nova odmerka

Keď sme boli vybraní na testovanie Nutrilon Profutura Duobiotik tak som sa neskutočne potešila nakoľko som o ňom počula samé chvály. A bola to pravda! To mliečko po otvorení vôní úžasné, žiadna umelina. Rozpustí sa behom 2 sekúnd a ta chuť. Jedna báseň a malý drobec po ňom spinka celé noci takže za nás maximálna spokojnosť a určite budeme s týmto mliečko pokračovať.

Apotheke Bio Pohádkový Pohádková zahrádka 20 x 2 g

Overený zákazník Testuj.to Kristína

• praktickosť dózy
  • príjemná mliečna chuť
  • konzistencia

Na prvý pohľad ma zaujala dóza. Po jej otvorení ma príjemne prekvapila vôňa mliečka .Keďže synček mal dávnejšie problémy stravenim,prekvapilo ako dobre znášal mliečko Nutrilon Profutura Duobiotik 3.Nemal po ňom žiadne zažívacie problémy a aj mu veľmi chutilo,preto s mliečkom pokračujeme aj ďalej.

Overený zákazník Testuj.to Magdaléna

• Zloženie
  • Stráviteľné
  • Recyklovatelný obal

Keď sme mlieko dostali na testovanie, mala prechádzala tráviacimi problémami. Zloženie mlieka má veľmi nadchlo, a o to viac keď to malej pomohlo na trávenie. Ako matke mi veľmi záleží čo môjmu dieťaťu dám a čo pomôže. Toto mlieko je najlepšia voľba. Má skvelú krémovú chuť ( ochutnala som) malej chutilo. Úžasná vôňa. Krásne sa rozpustí. Mlieko určite odporúčam.
Ďalšie plus je recyklovatelný, dobre uzaverateľný obal.

Overený zákazník Testuj.to Ľubica

• Rozpustnosť

Toto mliečko je úplne iné, aké sme doteraz skúsili. Už len samotné balenie je pre mňa prekvapením, nakoľko sa dá opätovne uzatvoriť a naberačka nie je okrúhla, ale hranaté. Konečne sa dá pekne nabrať aj spodok mlieka do posledného zrniečka. Mliečko má príjemnú vôňu a chuť. Jeho zloženie je vynikajúce. Od teraz je to naša jednoznačná voľba.

Overený zákazník Testuj.to Eva

• Veľké balenie, otváranie , primerané cene
  • Rospustnosť aj hustota mlieka
  • Naberačka,ktorá bola zároveň aj odmerkou
  • Veľmi sladká chuť mlieka

Na testovanie sme dostali mliečko Nutrilon. Skúšali sme prvýkrát nakoľko je synček dojčený a bolo písané,že je podobné materskemu.mlieku.Mliečko prišlo vo veľmi peknom a bezpečnom balení aj pred deťmi. Je tam zapínanie na zacvaknutie takže aj ako bezpečnosť slúži pred deťmi veľmi dobre . Súčasťou bola naberačka, ktorá bola rovno aj odmerkou ale veľmi sa na ňu mliečko usádzalo čo mi veľmi nevyhovovala.
Chuť mlieka bola veľmi sladká a pre môjho synčeka to nebolo práve to správne a vyhovujúce . Dala som ho skúsiť aj ďalej kamarátke pre dcéru a tá bola spokojná. Takže to je opäť len o Tom či to dieťatku sadne alebo nie .
Rospustnosť aj hustota mlieka bola veľmi dobrá. Za mňa teda by som mliečko odporučila určite. Vždy je to o skúšaní pre to dieťa lebo každému vyhovuje niečo iné.

Overený zákazník Testuj.to Mariya

Zakúpený v Testuj.to

• Praktický obal, ľahká príprava.
  • Skvelá chuť, lahodná a krémová.
  • Vyvážené zložení, ktoré pokrýva všetky potreby dieťaťa.
  • Sedí obidvom deťom z rôznymi potrebami.

Pri narodení našich krásnych dvojiciek sa mi nerozbehla laktacia a museli sme hneď od prvého dňa prejsť na umelé mlieko. Ale naša prvá voľba bol Nutrilon. A môžem povedať len, že "ďakujem výrobcovi, že tak ako pri prvej dcére, aj teraz pri dvojickach môžem byť spokojná za ich bruška ". Naozaj sme nemohli vybrať lepšie, syn má silný reflux - tak mal AR mliečko,. Dcérka zase kolíky - tak comfort and colics. Všetko sa krásne upravilo, detičky nádherné prospievali a preto bolo pre nás samozrejmosťou pri dosiahnutí 6 mesiacov veku vybrať si ako následne pokracovacie mlieko Nutrilon 2 Profutura Duobiotick. Vyskúšali sme ho a hneď sadlo obidvom tak rozdielnym vo svojich potrebách detičkam. Skvelé sa zarába a skladuje, je úžasné lahodné, krémová konzistencia, drobci sa tešia už iba keď vidia, že pripravujem fľašky :). a samozrejme že do par minút ho z chuťou vypijú.Zloženie je vyvážené a pokrýva všetky potreby pre zdravý vývoj.Som ako maminka veľmi spokojná. Za našu rodinku určite odporúčam :)

Overený zákazník Testuj.to Anežka

• Praktickosť balenia
  • Zloženie mliečka
  • Lahodná chuť
  • Príjemná vôňa
  • Dobre sa rozpúšťa
  • Trošku ťažký obal

Výborné mliečko s príjemnou vôňou a lahodnou chuťou. Synčekovi sadlo a veľmi mu chutí. Potešilo ma zloženie mliečka. Obsahuje živiny na podporu imunitného systému a veľa ďalších vitamínov a navyše prebiotiká. Praktické balenie obsahuje odmerku a poistku na viečku chráni pred vysypaním.

Zobrazujem 401 - 420 zo 500 recenzií 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25