Najnovšie recenzie zo sekcie Detská výživa

Overený zákazník Testuj.to Natália

• Odmerka

Mali sme možnosť testovania mlieka nutrilon profutura dobitie 3 a boli sme spokojní. Dcérke mlieko chutilo. Pri zarabani sa rýchlo rozpustilo, nezanecháva zápach. Jedine co sa mi vôbec nepáčilo bola nepraktická odmerka, s ktorou som viac vysypala mimo ako do flaše

Overený zákazník Testuj.to Annamária

• Cena a gramaž
  • vôna a chuť

Niekoľkow týždnov sme z dcerkou testovali toto mliečko a sme neskutočne spokojný mliečko jej sadlo bez akých koľvek problémov žiadne koliky zapchy vracania.
Toto mliečko môžem len doporučit všetkymi desiatimi.
Cena a gramaž sú super plechovka je uplne top možne ju využit aj neskôr
Vela vitaminov lahodná chuť a vôna hlavne sa nehrudkuje rýchla priprava.

Overený zákazník Testuj.to Eva

• Konzistencia, jednoduché dávkovanie,
  • Skvelá chuť
  • Bez

Mliečko má jemnú, krémovú a hustejšiu konzistenciu. Dieťatku tento typ mliečka sadol, používame ho od narodenia, keďže iné typy mliečka mu spôsobovali koliky. Veľmi mu chutí, je súčasťou príkrmov, keďže nemôže byť kojené. Má praktické balenie, súčasťou balenia je aj praktická odmerka. Má priehľadné dávkovanie. Navyše obsahuje aj probiotiká. Za nás Top mliečko z UM.

• Veľkosť balenia
  • Rýchla príprava
  • Nerobí hrudky
  • Praktické uzatváranie
  • Krásny obal
  • Veľmi prospešné na prechod z materského mlieka
  • Nenašla som žiadne

Nutrilon Profutura Duobiotik 2 bola jasná voľba pre prechod z materského mlieka. O to väčšia radosť bola, keď sme si ju mohli otestovať. Konzistencia mlieka je jemná, rychlo sa rozpúšťa a nerobí hrudky. Vonia veľmi zaujímavo. A samozrejme pre malú to bola láska na prvý hlt. Balenie je taktiež fajn, také akurát aby bolo mliečko vždy čerstvé. Taktiež sme to konzultovali s našou detskou lekárkou a ta nam to jedine odporučila. Nutrilon je jednoducho najlepšia značka produktov pre deti.

• Pozitívne účinky
  • Zmizlo nafúknuté brusko
  • Zlepšila sa stolica
  • Negatíva žiadne

NUTRILON 3 PROFUTURA DUOBIOTIK™ za mňa v porovnaní s Nutrilon Advanced 3 bolo 100 a 1. Receptúra tohto UM je obohatená o probiotiká, a ktoré pravdepodobne zbavili moju dcéru nafúknutého bruška a prdíkov, zmäkčila sa stolica a UM jej aj veľmi chutilo. Negatíva som nezaznamenala zatiaľ žiadne. Plechová dóza predstavuje za mňa praktické balenie, ktoré sa dá ďalej využiť napríklad na skladovanie potravín.

Overený zákazník Testuj.to Romana

Pridané: 3. augusta 2023

• Dostupnosť mlieka

Mliečko s príjemnou chuťou a vôňou, ktoré odporúčame naozaj každej maminke, ktorej záleží na zložení mlieka. Je drahšie ale za kvalitu sa platí a skutočne sa oplatí . Mlieko nám sadlo aj keď som mala obavy a po minuti zásob prechádzame na to to mliečko.

Nutrilon 2 Profutura Duobiotik 800 g

Nutrilon 2 Profutura Duobiotik 800 g

Overený zákazník Testuj.to Natália

Pridané: 3. augusta 2023

• Úchytka na lyžičku
  • Ořezávátko môže byť väčšie

Nutrilon profutura 2 sme začali používať v období kedy na nás liezla viroza. Chodili sme plávať a počasie sa ochladilo. Malý kýchal a zdálo sa ze sa rozbieha infekt horných dýchacích ciest. Hneď som nasadila testovacie mlieko. Od začiatku sme užívali Nutrilon koliky a zápchy 1, následne sme prešli na Advanced 2. Chuťovo bolo chutnejšie sladšie, vôňa príjemná, hrudky sa mi nikdy nespravili po správnom zatrepani. Nevšimla som si problém s prechodom na Nutrilon profutura 2, mám pocit že mu chuti. Infekt sa nerozbehol, čo pripisujem aj mlieku keďže je na podporu imunity. So stolicou nebol problém, neobjavili sa ani hnačky ani zápchy. Oceňujem že mlieko je vyrobené bez palmoveho oleja, plus že obsahuje okrem živín na podporu imunity aj omega 3 a 6 masné kyseliny. Trpíme od narodenia ťažkým refluxom, a nevidím že by reflux Nutrilon profutura 2 zhoršilo.
Zatiaľ sme maximalne spokojní. Balenie je praktické, paci sa mi držiak na naberačku a tzv. orezávátko, ktoré by mohlo byt o trošku väčšie.

Overený zákazník Testuj.to Mária

• Rozpustnosť
  • Držiak na odmerku
  • Plechovka je ľahko otvoriteľná
  • Žiadne protiklady nemám

Nutrilon profutura Duobiotik2 je úžasné.Dcérke sadlo úžasné.Nechcela mi spávať a teraz mi prespí celé noci.Vyhodou je,že mlieko nieje také mastné ako iné mlieka. Dcérka dokonca prestala mať kolíky a to už po pár dňoch ako začala skúšať Nutrilon Profutura Duobiotik2. Výhodou u mňa je,že nemusím hľadať odmerku v plechovke. Mlieko sa ľahko otvára,má veľmi príjemnú vôňu ale najlepšia je chuť. Dcérka mala problém s jedenim(nedopila dávky) a teraz si mlieko sama pýta. Za nás to je najlepšie mlieko aké sme skúsili a budeme v ňom rozhodne pokračovať.

Overený zákazník Testuj.to Terézia

• Zloženie
  • Cena v porovnaní s konkurenciou
  • Praktické balenie
  • Držiak na lyžičku
  • Dobre sa rozpúšťa
  • Nepení
  • Výborná chuť a vôňa
  • Pekný design nádoby
  • Znovu uzatvárateľný obal
  • Zle sa otvárá (možno brať aj ako pozitívum)
  • Omsahuje maltodextrin

Do testovania výrobku som sa prihlásila, pretože moja dcéra začala odmietať UM po prechode z Nutrilonu 2 na Nutrilon 3. Mlieko pre batoľatá Beggs 3 ma na prvý pohľad zaujalo svojím novým a pútavým dizajnom. Presvedčilo ma aj zloženie mlieka, jediné, čo by som mu vytkla, je pridaný maltodextrín. Mlieko sa veľmi dobre rozpúšťa, vôbec netvorí hrudky a nepení. Má sladkú chuť pripomínajúcu smotanu a príjemnú vôňu, nepôsobí umelo. Malá mlieko okamžite prijala a s chuťou vypila celú fľašu. Páči sa mi aj uzatvárateľný obal, ktorý sa však veľmi ťažko otvára, čo na druhej strane možno tiež považovať za pozitívum, keď si mlieko beriete so sebou na cesty. V porovnaní s konkurenciou pozitívne hodnotím aj cenu. Mlieko by som určite odporučila všetkým mamičkám. Určite prejdeme na mlieko Beggs a som veľmi rada, že sa takéto mlieko objavilo na českom trhu.

SALVEST Family Bio Mango 100% 450 g

Overený zákazník Testuj.to Katka

Pridané: 1. augusta 2023

• Spokojnosť syna
  • Nedá sa len tak kúpiť

Mlieko Beggs vonia hneď po otvorení nádoby, ktorá ma, len tak na okraj, veľmi zaujala svojím vzhľadom. Mlieko sa mi zdá hustejšie, krémovejšie. Synovi chutilo od prvého dňa. Vždy vypil celú fľašu. Pri mlieku zostaneme, len by som ocenila, keby sa dalo kúpiť aj bežne v obchode.

Overený zákazník Testuj.to Nicole

Pridané: 1. augusta 2023

• Chuť, vôňa
  • Zasýtenie dieťaťa
  • Vysoký obsah živín na podporu imunitného systému
  • Oblahoželám probiotík

Mlieko Nutrilon Profutura Duobiotik 3 veľmi odporúčam. Jeho zloženie je veľmi pestré, ma super obsah živýn potrebných pre správny rozvoj imunitného systému.
Malej veľmi chutilo, oproti predchádzajúcemu mliečku ho naozaj vypila celé bez žiadneho vymýšľania. Dokonca ju aj pekne zasýtilo a pekne po ňom prespí celú noc.
Po mlieku žiadne grcanie .

Za nás super, určite pri ňom zostaneme

Overený zákazník Testuj.to Michaela

• obal
  • zloženie
  • chuť

Mlieko som videla ako novinku, a tak sme ho chceli otestovať. Vyskúšali sme už veľa mliek. Mlieko ma zaujalo svojou kvalitou a tiež chuťou. Konzistencia mlieka je skvelá, nerobí žiadne hrudky. Oceňujem praktické uzatvárateľné balenie. Dcére mlieko veľmi chutí. Toto mlieko budeme určite kupovať znova.

Beggs 2 800 g

Beggs 2 800 g

Overený zákazník Testuj.to Vanda

• Príprava

Doteraz som túto značku nepoznala, tak som bola zvedavá. Už na prvý pohľad zaujme design plechovky, ktorý chválim. Odmerka je ukrytá pod viečkom, takže sa musí loviť v prášku. Mlieko sa dobre pripravuje - rýchlo sa rozpúšťa a príliš nepení. Synovi chutí, ani zpočiatku užívania nemal žiadne tráviace problémy. Ďalším plusom je zloženie. Za nás môžem jedine doporučiť.

Nutrilon 3 Profutura DUOBIOTIK 800 g

Nutrilon 3 Profutura DUOBIOTIK 800 g

Overený zákazník Testuj.to Michaela

• Priprava
  • Ma perfektne zlozenie
  • Neostavaju hrudky vo flaske

Perfektne mliecko, super zlozenie, malemu velmi chuti, od narodeni sme boli na mliecku beba sensitive, takze toto je pre nas konecne prijemna zmena po jeden a pol roku, nesmrdi a vo flasi po rozmiesani neostavaju hrudky co je perfektne, balenie je velmi prakticke, odporucam ❤️

Overený zákazník Testuj.to Nikola

• balenie
  • vôňa
  • odmerka

Mlieko má pekný obal a po otvorení veľmi príjemne vonia. Príprava je klasická ako u iných značiek, jednoduchá. Deti mlieko pili bez problémov, chutilo im a vždy ho rýchlo vypili. Nezaznamenala som žiadne problémy - bolesti bruška alebo niečo podobné. Jediné mínus by som dala za odmerku, ktorá je nízka a široká a mlieko sa potom sype okolo fľaše.

• konzistencia
  • jednoduchá príprava
  • design a obal
  • odmerka a držiak

Mlieko Beggs je pre mňa úplnou novinkou, ktorú som s radosťou vyskúšala a bola som veľmi príjemne prekvapená. Ľahko sa pripravuje, chutí výborne, jemne akoby krémovo, bez akejkoľvek pachuti. Dizajn obalu zaujme na prvý pohľad, nehovoriac o praktičnosti celého balenia. Odporúčam a náš malý ešte viac :D

Overený zákazník Testuj.to Adriana

• Chuť, vôňa

Produkt som dostala na vyskúšanie v čase, keď sme prechádzali z iného mlieka na iné. Chuť mlieka bola dobrá, veľmi podobná známej komerčnej značke. Dizajn obalu mlieka je zaujímavý, určite stojí za povšimnutie. Mlieko však obsahuje laktobacily, po ktorých mal malý stále hnačku.

Overený zákazník Testuj.to Eliška

Zakúpený v Testuj.to

• dizajn a praktickosť obalu
  • príprava
  • nemá žiadny vplyv na stolicu alebo pokožku
  • vyššia cena

Mlieko sa ľahko pripravuje, dobre sa rozpúšťa vo vode a nezostávajú v ňom hrudky. Chuť je prvotriedna, rovnako ako konzistencia pripomínajúca smotanu. Dcéra si mlieko veľmi obľúbila. Nemá žiadny vplyv na stolicu, žihľavka tiež nie. Páči sa mi aj obal - dizajn je úplne iný ako u iných značiek a dobre sa otvára.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

• Sladká chuť bez cukru

Beggs ma prekvapilo, že keď som prvýkrát otvorila nádobu, necítila som ten nepríjemný rybí zápach, a pritom obsahuje potrebné vitamíny.
Mlieko sa nehrudkovalo, aj keď som doň naliala vodu s nižšou teplotou, ako bolo uvedené na obale, takže super.
A čo bolo top? Tá chuť! Chutí výborne, sladko, ale je v ňom rovnako cukru ako v iných mliekach pre batoľatá.

Zobrazujem 421 - 440 zo 500 recenzií 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25