Najnovšie recenzie zo sekcie Detská výživa

Overený zákazník Testuj.to Katarína

• Design
  • Jednoduchá príprava
  • Odkladanie odmerky
  • Vôňa

S dojčenským mliekom Beggs 2 som bola veľmi spokojná. Chutí výborne, konzistencia je tiež skvelá, príprava je jednoduchá, ale najviac oceňujem miesto na odkladanie odmerky. Čo sa týka vône, nie je to úplne moja šálka kávy, ale radím ju medzi jednu z tých lepších. Má krásny a jednoduchý dizajn balenia. Mojej 10-mesačnej dcére chutilo a nemala žiadne problémy po mlieku.

Overený zákazník Testuj.to Zdenka

• Príprava

Nutrilon profutura duobiotik 2 odporúčam všetkým mamičkám, ktoré nemôžu kojiť svoje detičky. Mlieko má príjemnú chuť aj vôňu. Pripravuje sa ľahko. Návod je napísaný zrozumiteľne.
Cena možno môže byt pre niekoho nevyhovujúca ale tak pre detičky len to najlepšie.

Overený zákazník Testuj.to Eliška

• Rozpustnosť
  • Praktické zatváranie

Mlieko sa dobre rozmiešava a vonia na rozdiel od iných mliek, moja malá ho pije z pohára a chutí jej, čo ma teší. Obal je prakticky porovnateľný s konkurenčnými, ktoré sme doteraz používali, takže neviem, či je iné horšie, toto mi vyhovuje. Oceňujem zloženie a probiotiká!

Overený zákazník Testuj.to Radana

• Nevznikajú zle rozpustné hrčky
  • Nezapácha
  • Ľahká a rýchla obsluha
  • Hygienicky perfektne vymyslený obal

Moje presvedčenie, že Nutrilon svojmu dieťatku nikdy nedám sa zmenilo od chvíle, kedy moje dieťatko malo problémy s bruškom. Vyskúšala som teda Nutrilon Profutura duobiotik 2 a naše problémy po 3 dňoch prešli. Ako bonus považujem vôňu a chuť po vanilke, nie ako iné mlieka, ktoré priam smrdia. Konzistencia prášku je tiež prekvapením, nevznikajú žiadne nerozpustené hrči, raz dva a mliečko je pripravené na podanie, čo je často krát veľmi dôležité ak je dieťatko hladné a nechce čakať. ? Dbám aj na prísnu hygienu, a preto obal, v ktorom je mliečko v suchu a čistote uschované, môžem byť pokojná, že sa doň nič nedostane, nevysype, nenavlhne, neznehodnotí.

Overený zákazník Testuj.to Judita

• Znovu uzatvárateľný obal
  • Držiak na odmerku
  • Vôňa práškového mlieka
  • Objem odmerky

V prvom rade by som ocenila dizajn obalu. Pre mňa je najlepším riešením uzatvárateľný obal, držiak na odmerku. Len odmerka by mohla byť hlbšia a menšia. Chuťovo mliečko dvojčatám veľmi chutilo a nepoznali prechod z inej značky, ktorú sme používali dlhší čas. Už pri prvom otvorení mliečny prášok príjemne vonia, nie ako niektoré iné sušené mlieka, ktoré zapáchajú.

Overený zákazník Testuj.to Eliška

• Dobre sa pripravuje
  • Chuť a vôňa
  • Design obalu

Chuťovo asi najlepšie mlieko, ktoré sme mali doma a to ich bolo. V porovnaní s inými dojčenskými mliekami krásne vonia. Dobre sa mieša, nevznikajú v ňom hrudky. Veľmi sa mi páči obal, nevyzerá ako bežné dojčenské mlieko. Používame ho aj do cereálií alebo na uvarenie pudingu na desiatu.

Overený zákazník Testuj.to Ivana

• Balenie
  • Obsah vitamínu C a D

Prekvapila ma vôňa mlieka, moja dcéra je dojčená a aby som pravdu povedala, žiadne jej nechutilo, nedávala som tomu veľkú šancu... Ale prekvapila ma chuť a malej chutilo, asi sa podobá MM. Rýchlo sa pripravuje a nerobí hrudky ako iné. Krásne balenie. Malá je spokojná.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

• Dobre sa rozpúšťa
  • Žiadna pachuť, chutí ako smotana
  • Osladené maltodextrínom

Design obalu je krásny, zaujme na prvý pohľad. Otváranie/zatváranie je skvelé, nijako sa neotvára, je pevné. Mlieko vonia a chuť má mliečnu, takmer ako smotana. Na jazyku nezostáva žiadna pachuť. Dobre sa rozpúšťa. Dcére chutilo. V zložení sa mi však nepáči maltodextrín.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• Zloženie
  • Praktická nádoba, ktorú možno ďalej používať
  • Vzhľad obalu
  • Jednoduchá príprava takmer bez peny a hrudiek
  • Dcére chutí
  • Vyššia nákupná cena (cena však opäť zodpovedá kvalite, vrátane nádoby, do ktorej sa mlieko môže dopĺňať)

Batoľacie mlieko Beggs 4 ma veľmi príjemne prekvapilo. Túto značku som nepoznala a po otestovaní si získala moju plnú dôveru. Nielenže je batoľacie mlieko v krásnej, pevnej kovovej nádobe, ktorú budem určite používať aj naďalej, ale príprava mlieka je perfektná. Mlieko sa dobre naberá pomocou priloženej odmerky, ale čo je najlepšie - netvoria sa žiadne hrudky ani pena. Mlieko príjemne vonia a mojej dcére veľmi chutí. Dcéra nemá po mlieku žiadne problémy (nadúvanie, zápcha, hnačka atď.). Celkovo hodnotím výrobok 10/10 bodov.

Overený zákazník Testuj.to Denisa

• Obal
  • Chuť

Krásny dizajn, pevná a bezpečná plechovka. Na linke vyzerá veľmi pekne. Super dávkovač mlieka a jednoduchý návod. Mlieko pekne vonia, dobre sa rozmieša. Dcerke veľmi chutí, hneď ho prijala. Zrejme jej aj v brušku svedčí, spí celú noc. Stolica bez akejkoľvek zmeny. Za nás super

Overený zákazník Testuj.to Simona

• Obal
  • Jednoduchá príprava

Beggs 3 batoľacie mlieko môjmu synovi chutilo, dokonca som musela zvýšiť množstvo mlieka. Mlieko sa ľahko pripravuje, nehrudkuje, aj keď voda mi niekedy vychladla viac, ako som chcela. Dizajn obalu je pekne graficky spracovaný. Obal je kovový so zarovnávacím okrajom a praktickou odmerkou, ktorá má trochu iný tvar ako odmerky konkurencie a dobre sa s ňou pracuje.

Overený zákazník Testuj.to Patrícia

• balenie
  • chuť a vôňa
  • zloženie
  • rozpustnosť
  • odmerka

Pekný design balenia a praktické uzatváranie+odmerka, oceňujem zloženie s probio a prebiotiky, dobrými baktériami a zložkami simulujúcimi materské mlieko a podporujúcimi zdravie dieťaťa, jednoduchá príprava a rozpustnosť, ďieťa sa nesťažovalo ;-) chutilo a voňalo aj mne.

Overený zákazník Testuj.to Lukáš

• Príprava
  • Balenie

Batoľacie mlieko Beggs 3 môjmu synovi veľmi chutilo, má dobrú konzistenciu aj vôňu. Príprava mlieka je jednoduchá a rýchla. Páči sa mi aj jeho zloženie. Obal je praktický a zaujme na prvý pohľad. Obaja sme boli spokojní a mlieko môžeme všetkým len odporučiť.

Nutrilon 2 Profutura Duobiotik 800 g

Nutrilon 2 Profutura Duobiotik 800 g

Overený zákazník Testuj.to Katarína

• Chut, konzistencia
  • Zlozenie
  • Dobra tolerancia dieťaťom
  • Odmerka

Mliečko nám našťastie sadlo, nepeni, je ozaj chuťovo veľmi dobré - krémové, sladké (oproti inym UM) a nerobilo problémy s trávením aj keď s nim syn maval problemy a práveže u nas ho upravilo a malý si na nom veľmi rad pochutna. Velmk velke plus vidím co sa tyka zlozenia mlieka a to ze nie je v nom obsiahnutý palmovy olej a nie je citit po rybe. Myslim si ze viac zasýti ako íme mlieka co sme doteraz mali. Obal je sice prakticky riešený a oslovi určite mnohých

Overený zákazník Testuj.to Oľga

• praktické balenie
  • odmerka
  • rozpustnosť
  • krémovosť
  • príliš sladké

Moje prvé dojmy z dojčenskej výživy Beggs 2 boli trochu rozporuplné. Balenie je nepochybne veľmi praktické a priložená odmerka umožňuje pohodlné a rýchle dávkovanie. To je veľké plus pre mamičky, ktoré majú plné ruky práce so starostlivosťou o dieťa. Musím však spomenúť jednu drobnosť, ktorá ma trochu sklamala.
Rozpustnosť tohto mlieka bohužiaľ nie je najlepšia. Po zmiešaní s vodou som si všimla, že sa v mlieku tvoria hrudky a nie je také krémové ako iné konkurenčné výrobky, ktoré som skúšala. Je ťažšie ho vyšľahať tak, aby nezostali hrudky, čo môže byť pre niektoré mamičky trochu zdĺhavé.
Čo sa týka chuti, Beggs 2 je skutočne sladšie ako iné dojčenské mlieka na trhu. Niektoré deti to možno ocenia, ale ja mám radšej menej sladké prípravky.
Celkovo má Beggs 2 svoje výhody aj nevýhody. Pohodlné balenie s odmerkou je skvelé, ale rozpustnosť a sladkosť sú trochu problematické. Možno by stálo za to vyskúšať aj iné značky, aby sme našli tú najlepšiu voľbu pre nášho drobčeka.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

Zakúpený v Testuj.to

• Praktické a ľahko uzatvárateľné balenie
  • Príprava - ľahko sa rozpúšťa
  • Zloženie
  • Dieťa po konzumácii netrpí bolesťami bruška

S dcérou sme mali možnosť otestovať nové dojčenské mlieko Beggs 3.
Mlieko má dobré zloženie - je plné vitamínov, probiotík a prebiotík. Neobsahuje palmový ani rybí olej.
Mlieko sa veľmi ľahko pripravovalo, dobre sa rozpúšťa a netvoria sa v ňom hrudky.
Páči sa mi aj praktické a dobre uzatvárateľné balenie, s ktorého otvorením mám často problém aj ja. Je skvelý na cesty, neotvára sa len tak ľahko.
Mojej dcérke mlieko veľmi chutilo, netrpí po ňom bolesťami bruška ako pri mliekach iných značiek. Určite ho budeme používať aj naďalej.

Overený zákazník Testuj.to Michaela

• Cena výrobku

Mlieko má veľmi lahodnú chuť, je sladšie, takže je pre deti asi prijateľnejšie. Konzistencia mlieka je podobná ako u ostatných, farba je krásne mliečna. Moja dcéra ho bez problémov prijala, hoci používame mlieko od iného výrobcu. Zloženie sa mi veľmi páči. Ja aj moja dcéra sme boli spokojné.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

• Chuť

Batoľacie mlieko Beggs 4 môžem odporučiť. Dlho sme vyberali mlieko pre nášho syna, ktoré by mu vyhovovalo a podarilo sa nám to s Beggs. Chutí ako kvalitné mlieko. Má dôležité vitamíny pre rast. Navyše neobsahuje palmový olej. Balenie je veľké a praktické na cesty. Za nás je skvelé.

Overený zákazník Testuj.to Žaneta

Pridané: 29. júla 2023

• dobre sa rozpúšťa
  • Praktické balenie
  • príjemná vôňa
  • sladšie

Dieťaťu mlieko chutilo a niet divu - je sladšie a jemnejšie ako to, ktoré sme používali predtým. Čo ešte beriem ako podstatné v hodnotení je, že obstálo hlavne z hľadiska zasýtenia a trávenia. Nikto nechce mať plačúce, hladné dieťa s boľavým bruškom. Tu môžete byť pokojní - ja som žiadne tráviace problémy ani plač kvoli hladu u svojho dieťaťa nezaznamenala. Takže si myslím, že za dieťa môžem dať 10/10. Ja osobne hodnotím rovnako. S obalom sa pri príprave dobre manipuluje, mlieko sa dobre rozpúšťa, odmerka má svoje miesto, cena je primeraná, zloženie je dobré. Takže nie je čo vytknúť.

Overený zákazník Testuj.to Viera

Pridané: 29. júla 2023

• pekný design
  • úplne rozpustné
  • netvorí hrudky
  • tvar lyžičky

Batoľacie mlieko Beggs č. 4 som vyskúšala so svojím 24m dieťaťom. Návod popísaný na obale, chutilo mliečne, chutilo mu, nemal po ňom žiadne vedľajšie účinky. Design obalu je pekný, zaujme na prvý pohľad, vo vnútri je dávkovacia lyžička s dobrým úchopom, aby vám nespadla do mlieka. Len jej tvar mi nesedí, ťažko sa mi dávkovalo mlieko do fľaše s užším hrdlom.

Zobrazujem 441 - 460 zo 500 recenzií 1...21 22 [ 23 ] 24 25