Najnovšie recenzie zo sekcie Detská výživa

Overený zákazník Testuj.to Nikola

• Dóza
  • Vôňa

Vyskúšali sme mlieko Beggs 2 a moc sa nám zapáčilo, takže pri ňom pravdepodobne zostaneme. Páči sa mi praktickosť dózy a jednoduchosť prípravy.
Mlieko po otvorení krásne vonia a chutí sladko.
Malý je spokojný, takže aj mamička.
Páči sa mi aj zloženie mlieka.

Overený zákazník Testuj.to Bohumila

• dizajn obalu
  • dieťaťu chutilo
  • dokonale rozpustné
  • tvar lyžice sa nehodí na všetky fľaše

Mlieko Beggs 3 pre batoľatá má príjemnú vôňu, príprava je podrobne opísaná na obale a je jednoduchá. Jediná vec, ktorá mi vadila, je tvar lyžičky. Uchopenie je skvelé, ale má nesprávnu veľkosť pre našu detskú fľašu s užším hrdlom. Musela som ju vymeniť za inú.

• Príjemná vôňa
  • Malému chutí
  • Bezproblémový prechod z iného UM
  • Dobre sa rozpúšťa
  • Konzistencia tak akurát
  • Praktická nádoba
  • Neprehľadný obal, najmä návod na dávkovanie a prípravu

Jednoducho úžasné mlieko!? Mala som v pláne pomaly odstaviť malého od UM, ale on toto mlieko tak miluje? a na rozdiel od ostatných pekne vonia, dobre sa rozpúšťa a aj zloženie je veľmi príjemné. Jediné, čo by som mu vytkla, je veľmi neprehľadný obal. Som zvyknutá, že dávkovanie a spôsob prípravy je vždy na prvý pohľad uvedený na krabici. Tu musíte prechádzať kvantá drobného písma, aby ste si prečítali, čo potrebujete. Naše predchádzajúce mlieko nám došlo v noci a študovať toto o druhej ráno ?, no, nie je to nič moc... Ale inak sme veľmi spokojní.

Overený zákazník Testuj.to Petra

• Farba
  • Rozpustnosť
  • Odmerka

Hneď po otvorení uzáveru som zacítila mierne sladkú vôňu. Vanilková farba naštartovala všetky moje zmysly. Mala som obrovskú chuť ochutnať mlieko aj ja a nebojím sa povedať, že to bude rovnaké aj pre deti. Príprava je vďaka dokonalému rozpusteniu veľmi rýchla a chutí naozaj skvele. Strategické umiestnenie odmerky pod viečkom zaručuje, že sa vám na dno neprilepí umelé mlieko z predchádzajúcich dávok... Jedinou výhradou je plochejší tvar odmerky. Osobne sa mi lepšie naberá umelé mlieko do hlbších odmeriek.

Overený zákazník Testuj.to Denisa

• Hustá konzistencia
  • Neostáva na fľaške ťažko odstrániteľnú penu
  • Super zloženie
  • Dobrá chuť
  • Viečko na obale

Mlieko má bohatú chuť a chutilo aj mne, balenie je praktické, ale uzáver nevydrží veľmi dlho, čo s mliekom nesúvisí, príprava je jednoduchá a tvorí sa pena, ktorá okamžite zmizne, malý našiel mlieko, ktoré mu nerobí problém so stolicou a chutí mu, naučil sa vypiť celú fľašu, za čo som naozaj ráda.

Overený zákazník Testuj.to Barbora

• ano

Našemu malému prekvapivo chutí, zatiaľ sa mu páčil len sunar, nič iné nechcel, balenie je veľmi praktické, len dúfam, že cena zodpovedá kvalite. Je dobré, že to nie je cítiť toľko ako rybí olej, zvyčajne to odrádza deti, takže len dúfam, že tam naozaj je, inak to odporúčam

Overený zákazník Testuj.to Eliška

• Obal
  • Umiestnenie odmerky
  • Uzatváranie plechovky
  • Dosť sladké

Veľmi sladké, nerobí hrudky, ľahko sa pripravuje, veľmi sa mi páči balenie, je pestré a farebné. Skvelý uzáver a odloženie odmerky, synovi ale nevyhovuje nakoľko je pre neho moc sladké. Páčilo sa mi zloženie. Hneď po otvorení som cítila veľmi sladkú vôňu.

Overený zákazník Testuj.to Lenka

• Obal
  • Nevytvára hrudky

Batoľacie mlieko Beggs 3 má príjemnú vôňu a chuť. Výborne sa rozpúšťa, pri predchádzajúcom mlieku nám na dne zostávali nerozmiešané časti mlieka. Obsahuje vitamíny, je bez rybieho a palmového tuku. Balenie je praktické. Môjmu synovi chutí, dá sa povedať, že dokonca oveľa viac ako značka, ktorú mu kupujeme.

Overený zákazník Testuj.to František

• Balenie
  • Chuť

Beggs 3 batoľacie mlieko nám prišlo v krásnom robustnom kovovom obale s pevným plastovým uzáverom, ktorý znemožňuje aby sa produkt samovoľne vysypal, čo veľmi oceňujeme. Nášmu dieťaťu mlieko veľmi chutí a jeho vôňa je veľmi príjemná. Mlieko sa ľahko rozmieša a netvoria sa v ňom žiadne hrudky. Po konzumácii sa dieťa nenadúva a nemá tvrdé bruško, ako to býva pri umelých mliekach zvykom. V neposlednom rade kvalitu výrobku podčiarkuje jeho prirodzená chuť. Vrelo ho odporúčam všetkým rodičom, ktorí uvažujú o mlieku pre batoľatá.

Overený zákazník Testuj.to Sára

• Design
  • Dávkovanie
  • Nič ma nenapadá

S batoľacím mliekom Beggs 4 sme spokojní, náš 27-mesačný syn bol od malička na umelom mlieku a len tak nejaké mlieko mu nevyhovovalo. Vôňa a konzistencia je v poriadku, dávkovanie v balení je skvelé a dizajn balenia je krásny. Čakáme druhé bábätko a ak bude opäť na umelom mlieku, určite budeme pokračovať s Beggs.

Overený zákazník Testuj.to Lenka

• veľkosť balenia
  • jenoduchosť aplikácie

Mlieko Beggs 2 sme vyskúšali ako pokračovacie mlieko po mlieku do 6 mesiacov. Mlieko sa dobre rozpúšťa, ľahko sa dávkuje a hlavne malému chutí. Aplikuje sa podobne ako ostatné mlieka, odmerka na 30 ml vody. Je balené v 800g plechovke, čo chválim, pretože vydrží pomerne dlho. Obsahuje probiotiká a prebiotiká a vonia rovnako ako ostatné mlieka. Určite stojí za vyskúšanie.

• Balenie
  • Príprava
  • Nič špecifické som nenašla, nanajvýš je o niečo menej sladká ako ostatné, ktoré sme doteraz mali

S mliekom Beggs som sa stretla prvýkrát, dlho sme boli verní inej značke a vyhovovala nám, takže som necítila potrebu zmeny. Ale potom na mňa vyskočila príležitosť vyskúšať toto nové. Zaujalo ma zloženie a fakt, že obsahuje veľa vitamínov a probiotík. Pri výbere mlieka som vždy kládla dôraz na zloženie. Oproti predchádzajúcim skúsenostiam s inými mliekami, nie je také sladké, napriek tomu môjmu synovi chutí a to, že má chuť na toto mlieko aj po druhom roku, tak som rada za zmenu.

Overený zákazník Testuj.to Jana

• chuť
  • balenie
  • vôňa

Mlieko môj syn prijal nad očakávanie dobre. Povedala by som, že mu chutí viac ako predchádzajúca značka. Plechovka je praktická s viečkom aj rohom na zarovnanie a držiakom na odmerku. Mlieko je chutné, sladké a má dobrú mliečnu chuť. Aj sa celkom dobre rozpúšťa, ale občas zostane nejaký malý nerozpustený zvyšok, ktorý nájdem dolu vo fľaši.

Overený zákazník Testuj.to Denisa

• Praktickosť balenia
  • Chuť

Najskôr by som sa chcela zamerať na vzhľad umelého mlieka. Podľa mňa spĺňa všetky požiadavky. Je v plechovke, takže sa tak ľahko nepokrčí a dobre drží tvar. Navyše má funkčný držiak na naberačku, takže sa len tak neváľa v prášku. Nie je cítiť rybacinou ako väčšina um. Je veľmi chutné a ľahko sa pripravuje. Našej malej veľmi chutilo.

Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK 4 x 800 g

Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK 4 x 800 g

Overený zákazník Testuj.to Kristína

• vyborné zloženie
  • praktická plechovka
  • farba
  • všetko super

Skúšali sme s našim 6 mesačným synčekom ktorý máva často koliky a reflux, po tomto mliečku sme videli viditeľné zlepšenie, mliečko má dobrú farbu, chuť a zloženie, praktický obal, odporúčame všetkým mamičkám, ktoré nevedia nájsť to správne mliečko, budeme kupovať naďalej

Nutrilon 2 Profutura Duobiotik 800 g

• Krémová mliečna chuť
  • Ľahká rozpustnosť
  • Neobsahuje palmový olej
  • Vyššia cena

Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK™ nám vyhovuje, a preto ostáva súčasťou našich všedných dní a nocí. najväčším pozitívom je obsah najpokročilejšej patentovanej receptúry od Nutrilonu, ktorá je vyvinutá špeciálne pre podporu zdravého imunitného systému a normálneho vývoja dieťaťa.
Pozitívom je pre mňa stará, overená receptúra v dizajnovom obale, nové praktické, hygienickejšie balenie,
výborná rozpustnosť, ľahká príprava,
krémová mliečna chuť, zloženie a Nutrilon najpokročilejšia patentovaná receptúra, ktorá neobsahuje palmový olej. Jediné negatívum je vyššia cena.

Overený zákazník Testuj.to Andrea

• Vitamíny
  • Jednoduchá príprava
  • Praktický obal

Pokračovacie mlieko Beggs 2 bolo pre mňa veľkou novinkou, ktorú som predtým na trhu nevidela. Na prvý pohľad zaujme krásny design obalu a praktické uzatváranie. Najdôležitejšie je, že dieťaťu chutilo, príprava bola rýchla a bezproblémová. Mlieko obsahuje veľa dôležitých vitamínov a ďalších zložiek, takže by som ho odporučila aj ostatným.

Nutrilon 3 Profutura DUOBIOTIK 800 g

Nutrilon 3 Profutura DUOBIOTIK 800 g

Overený zákazník Testuj.to laura

• Hustota
  • Nesmrdi

Nutrilon profutura maximalna spokojnost skusala som vseliake mlieka ale skoro kazde bol problem pri tomto mliecku nevedela som aji kedy sme presli ani nic stolica super nevraca mozem len odporucit a hlavne prespime po nom celu nebudime sa na hlad ani nic

Overený zákazník Testuj.to Jana

• Dávkovanie
  • Dobre sa riedi
  • Chuť

S batoľacím mliekom Beggs 4 som nadmieru spokojná. Malému veľmi chutí, po fľaši sa len zapráši. Dobre sa rozmieša, nerobí hrudky a pekne vonia. Neusadzuje sa na dne fľaše. Praktické pekné balenie v krabičke, s odmerkou na dávkovanie. Nemám čo vytknúť, len odporučiť

Overený zákazník Testuj.to Markéta

• Obsah vitamínu C a D
  • Plechové balenie
  • Konzistencia

Dostala som príležitosť otestovať Beggs batoľacie mlieko pre moju dcéru. Mlieko príjemne vonia, mojej dcére veľmi chutí a čo je najdôležitejšie, zasýti ju, takže vydrží spať celú noc. Mlieko pre batoľatá neobsahuje žiadny palmový olej ani rybí olej. Obsahuje plnotučné mlieko obohatené o mliečny tuk, vitamín C a D. Konzistencia je príjemná, netvoria sa žiadne hrudky. UM je balené v peknej plechovej nádobe, ktorú možno neskôr použiť. Moja dcéra je s mliekom veľmi spokojná, najmä ju nebolí bruško. Určite ho odporúčame.

Zobrazujem 461 - 480 zo 500 recenzií 1...21 22 23 [ 24 ] 25