Najnovšie recenzie zo sekcie Detská výživa

Pridané: 29. februára 2024

• Množstvo vitamínov
  • Vyrobené z 8 obilnín
  • Pomer ceny a veľkosť balenia

Kaše sú chuťovo veľmi dobré, aj mne chutia, preto si ich niekedy dávam sama, hlavne kvôli skvelému zloženiu a vitamínom, príprava je veľmi jednoduchá a rýchla. Kaše obsahujú veľké množstvo železa, čo je skvelé pre deti aj pre mňa. Kaše môžem odporučiť aj dospelým ako spestrenie jedálnička, rýchle raňajky a skvelý prísun bielkovín, sacharidov a vitamínov.

Overený zákazník Testuj.to Erika

Pridané: 29. februára 2024

• Zloženie výrobku

Mliečna kaša Sunar s 8 cereáliami ma veľmi príjemne prekvapila. Má veľmi príjemnú vôňu a chuť, ktorá zaujala najmä moju dcéru. Po rozmiešaní vo vode alebo v mlieku má hladkú konzistenciu. Príprava je rýchla a jednoduchá. Kladne hodnotím cereálne zloženie.

• Kvalitné zloženie
  • Jednoduchá a rýchla príprava

Tieto kaše sú naozaj výborné. Jednoduchá a rýchla príprava. Malému tieto kaše veľmi chutili, najviac u nás viedla príchuť slivka a jablko, ale chutili mu všetky. Majú príjemnú vôňu a lahodnú chuť. Kaše malého krásne zasýtili. Výborná ako popoludňajšia desiata, ale aj na raňajky či večeru. Zloženie týchto kaší je kvalitné, sú bez palmového oleja a pridaného cukru. Čo je to, čo pre malého hľadám. Obsahujú celozrnné obilniny, vitamíny a minerálne látky, ktoré sú dôležité pre správny vývoj detí. Najmä železo a vápnik. Tieto kaše vrelo odporúčam a určite si kúpime ďalšie.

• Kvalitné zloženie
  • Chuť a vôňa

S touto kašou sme boli veľmi spokojní. Najviac ma zaujalo kvalitné zloženie. Pre malého vyberám výrobky bez palmového oleja. Táto kaša neobsahuje palmový olej ani pridaný cukor. Obsahuje celozrnné obilniny, vitamíny a minerálne látky, ktoré sú dôležité pre správny vývoj, napríklad železo a vápnik. Malému táto kaša veľmi chutila. Páčila sa mi jednoduchá príprava. Dávala som ju na popoludňajšiu desiatu, keď sme sa vrátili z prechádzky, kaša bola rýchlo pripravená. Výborná chuť a vôňa. Túto kašu určite odporúčame!

Overený zákazník Testuj.to Nela

Zakúpený v Testuj.to

• Výborné kombinácie (napr. Slivka jablko atď.)
  • Zloženie s plnotučným mliekom bez pridaného cukru
  • Lahodná poctivá chuť
  • Možno len vyššia cena, pretože výrobky Sunar sú proste kvalitné

S produktami značky Sunar máme len tie najlepšie skúsenosti. Či už ide o umelé mlieko, príkrmy a teraz o kaše. Oceňujem najmä zloženie, plnotučné mlieko v kašiach pre deti nebýva samozrejme. Celozrnná múka, ktorej je podľa popisu 22 %, je zdrojom vlákniny a výborne zasýti. Zloženie je celkovo na jednotku. Dcéra má rada kaše a tieto určite neboli výnimkou. Netrúfam si odhadnúť, ktorá jej chutila najviac, pretože všetky zmizli rovnako rýchlo. Chuť bola lahodná, taká poctivá, oceňujem, že v nej nie je pridaný cukor. Kaše môžem vrelo odporučiť aj ďalším mamičkám.

Overený zákazník Testuj.to Romana

• Nevytvára hrudky
  • Pekné zloženie
  • Zaujímavé príchute

Staršia dcéra (2 roky) je na kaše dosť vyberavá. Tieto Sunar kaše jej veľmi chutia a to je pre mňa to hlavné. Mladšia dcéra (6 mesiacov) je ešte len začínajúci jedák, ale mňam mňam by som spoznala na míle ďaleko. U nás teda tieto kaše určite patria do stáleho repertoáru.

HiPP 1 BIO Combiotik 500 g

HiPP 1 BIO Combiotik 500 g

Overený zákazník medikament.sk Overený zákazník

Pridané: 28. februára 2024

(naposledy upravené 28. februára 2024)

Zakúpený v medikament.sk

spokojnosť

Overený zákazník Testuj.to Pavla

• Príjemná chuť a vôňa
  • Úplné rozpustenie bez hrudiek
  • Celozrnná múka je cítiť na jazyku

Kaša banán/jablko má príjemne sladkú chuť a vôňu po ovocí. Príprava je veľmi jednoduchá, ľahko sa rozpúšťa a nezanecháva žiadne hrudky ani kúsky. Na jazyku však cítiť "omrvinky" z celozrnnej múky, čo pravdepodobne môže niektorým deťom vadiť, tak ako to bolo u nás.

Megafyt průdušky 20 x 2 g

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• vôňa
  • príprava
  • vzhľad

Krásne balenie výrobku, už pri rozbalení príjemná vôňa kaše. Ľahká príprava, chválim použitie vody, je super, že neobsahuje palmový olej, ale vlákninu a cereálie. Malému chutí a najradšej by si pridal, najviac u nás z troch príchutí vedie asi jahoda, banán.

Overený zákazník Testuj.to Nikola

• Vôňa
  • Nič nemôžem vytknúť

Sunar mliečna ryžová kaša nám obom zachutila! Ja a môj takmer 16m syn . Chutí a vonia naozaj skvelo. Páči sa mi jej zloženie, plné vitamínov , železa a čo je hlavné je bez pridaného cukru a bez palmového oleja . Príprava je veľmi jednoduchá , len prášok a voda . No proste značka ideálna . Určite budeme kašu kupovať naďalej .

Overený zákazník Testuj.to Iveta

• zloženie
  • jednoduchá príprava

Sunar mliečna kaša nás veľmi príjemne prekvapila, všetky chute nám veľmi chutili, najviac asi kombinácia banánu a jablka. Príprava kaší bola jednoduchá a rýchla. Oceňujem zloženie kaší obohatené o vitamíny, minerály a 8 cereálií. Sú s plnotučným mliekom, je to poznať na lepšej chuti.

Overený zákazník Testuj.to Iva

• Množstvo príchutí
  • Konzistencia
  • Môže robiť hrudky

Pecka! Je to skvelý pomocník na desiatu, raňajky. Je fajn vziať si kašu na cesty. Dcére veľmi chutí. Má dobrú konzistenciu, nezatuhne.
Chuť je veľmi dobrá, nie je sladká, ale zároveň je to príjemná desiata.
Balenie je dostatočne veľké. Príprava je veľmi rýchla a jednoduchá.

Overený zákazník Testuj.to Pavlína

• Rýchla príprava
  • Chuť

Sunar mliečna kaša je nakoniec jediná kaša, ktorú moja dcéra zje. Veľmi jej chutí, a to vďaka vanilkovej príchuti! Má ju rada na raňajky alebo na popoludňajšiu desiatu. Výhodou je rýchla príprava. Ďalšími výhodami kaše je, že neobsahuje pridané cukry ani palmový olej. Určite si ju kúpime znova, myslím, že táto kaša bude náš favorit!

Overený zákazník Testuj.to Michaela

• Veľkosť balenia
  • Konzistencia
  • Jednoduchá príprava

Kašička ma veľmi príjemne prekvapila. Trochu som sa obávala, že chuť bude príliš výrazná alebo aby chutila naozaj ako banán a jablko a zároveň, aby nechutila umelo. Žiadna z týchto obáv sa našťastie nenaplnila a kaša má naozaj jemnú a prirodzenú, príjemnú chuť. Veľkým plusom je aj absolútne jednoduchá príprava! Môžem len odporučiť.

Overený zákazník Testuj.to Andrea

• Vanilková príchuť
  • Obsah vitamínov a minerálov
  • Zloženie bez predaného cukru
  • Balené v jednom vrecku ( rozdelila by som na porcie)

Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Zloženie bez pridaného cukru nie je na výslednej chuti kaše vôbec poznať. Obsah vitamínov a minerálov mi naznačuje, že svojmu dieťaťu nedávam nič zlé. Kašu som ochutnala pred prvým podaním a vanilková vôňa nie je taká silná, ako som očakávala. Každopádne kaša chutí.

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

• Zdroj vitamínov
  • Mohlo by byť väčšie množstvo:-D

Naozaj oceňujem zloženie týchto kaší, za prvé kaše sú pre našu malú princeznú najlepšie, pretože ju oveľa viac zasýtia a nemá tak skoro hlad, keďže ich dávame na noc, takže nemusím v noci vstávať. To veľmi oceňujem. Som rada aj za zloženie v podobe vitamínov a že má dostatok železa a vápnika, ktoré sú pre telo dôležité. Som veľmi rada za tieto kaše, používame ich od začiatku a nemôžeme si ich vynachváliť. Chutia aj mne, mamine :-D :-)

Overený zákazník Testuj.to Jidřiška

• Bez cukru
  • Bez palmového oleja
  • Vápnik + železo
  • Nie je nič

Kaše malému veľmi chutia .Páči sa mi, že neobsahuje cukor + celozrnné obilniny - zdroj vlákniny. Kaša je bez palmového oleja :) Dobre sa pripravujú a nerobia hrudky .Malého nebolelo bruško a bol spokojný .Určite pri nich ostaneme a kúpime ďalšie ;) Odporúčam

Kendamil 4 Premium HMO+ XXL 1 kg

Overený zákazník Testuj.to Ivana

Pridané: 25. februára 2024

• vône
  • bez pridaného cukru
  • ocenila by som hrubšiu štruktúru, ale mám väčšie dieťa

Cereálne kaše v troch príchutiach - slivka a jablko, jahoda a banán, banán a jablko. Presne v tomto poradí sa u nás začalo ochutnávanie. Prekvapilo ma, že kaša po otvorení mierne vonia po skutočnom ovocí, ktoré je na škatuli (čo pri kašiach iných značiek nebýva zvykom), a po príprave sa ešte viac rozvonia. Skvelé je, že aj bez pridaného cukru chutia sladko, takže som nemala problém ich zjesť aj ja. U mňa zvíťazila mierne konzervatívna chuť jahoda-banán a u môjho dieťatka slivka-jablko. Ale zjedla ich všetky, čo je na naše pomery veľký úspech. Ocenila by som inú konzistenciu - možno viac ako müsli s kúskami vločiek a pokojne aj ovocie.

Zobrazujem 101 - 120 zo 500 recenzií 1...4 5 [ 6 ] 7 8...25