Najnovšie recenzie zo sekcie Detská výživa

Overený zákazník Testuj.to kristina

• Chut, konzistencia, zlozenie
  • Nemam co vsetko je fajn.

Je vyborne nedrazdi brusko ma dobre zlozenie. Nakolko sme vyskusali vela mliecok toto nam sadlo perfektne . Splnilo to moje ocakavania. :)
Malicky pri mliecku ani negrcka co som fakt velmi rada kedze sme to mali na kazdodennom poriadku. Takze odporucam urcite vyskusat p

Overený zákazník Testuj.to Mária

• Nebolelo bruško
  • Jednoduchá príprava

Veľmi dobre kvalitné mliečko. Dobre sa rozpustilo, nerobili sa hrudky. Zaujalo ma svojim zložením. Dieťatko pekne vypilo všetko. Nemalo žiadne problém ani reakcie Stolica bola dobrá, žiadne nežiaduce účinky. Spokojne bábätko. Odporúčam všetkým mamičkám.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

• Obsahuje probiotiká a prebiotiká
  • Výborná chuť
  • Rýchlo a dobre sa rozpustí

Mliečko je svojím zložením vhodné pre boľavé brušká bábätiek. Vďaka obsahu prebiotík a probiotík dcéru netrápi bolesť bruška. Veľkým plusom je, že mlieko Sunar je vytvorené z plnotučného mlieka a bez palmového oleja. Má skvelú chuť. Mlieko sa výborne rozpustí a výhodou je, že neostáva vo fľaši veľká pena.

Nutrilon 1 ADVANCED 6 x 800 g

• Probiotiká
  • Vitamíny a minerálne látky
  • Bez palmového oleja
  • Balenie v sáčkoch

Mliečko pre deti od 1 roka, Sunar Sensitive, sme skúšali po prvýkrát. Na prvý pohľad menej prakticky zabalené v krabici dvoch sáčkoch,  no na druhý, pozornejší, mliečko s výborným zložením.  V ňom nájdete nielen množstvo vitamínov a minerálnych látok,  prospešných pre zdravie bábätka,  ale aj Omega 3 a Omega 6 a tiež probiotiká. Pri ďalšom čítaní zloženia zistíme, že neobsahuje žiadny palmový olej, čo je super.

Overený zákazník Testuj.to Alexandra

• Dobré sa rozpúšťa
  • Sladko chutí
  • Bez palmoveho oleja
  • Kartonova krabička

Obsahuje prebiotika a omega 3 a 6 mastné kyseliny. Rozpustnosť je super. Synček mliečko vypil bez problémov a bez tráviacich ťažkostí, takže za nás super a odporúčame .Jediné, čo by som vytkla je balenie, keďže v dóze sa mlieko lepšie uskladňuje, každý si to môže potom presypať do vlastnej dózičky.

Overený zákazník Testuj.to Miroslava

• Krasna voňa , ziadna umelina
  • Mliecko na pohlad huste
  • Su tam probiotika
  • Cena a kvalita je uzasna
  • Mohli by vymysliet nejaky lepsi uzaver , zatvaranie aby neprenikala vlkost a prasok sa nevysypal

Pred par dnami sme vyskusali Sunar Sensitive a za nas je to Tá spravna volba . Maličká z neho nezvracala, mliecko je na prvy pohlad husté, a vôňa ? Naozaj to pripomina mliecko , doslova som predtym ako som jej ho dala k nemu privoňala , a necitila som ziadnu umelu vôňu. Balenie zodpovedá kvalite aj cene . Za nás odporuvam vsetkymi 10timi . Dakujeme , ze vkuse sa je v tom zlepsovat v nahradr umelych mliek .

• Bez palmového oleja
  • Obsah plnotučného mlieka
  • Pre citlivé brušká
  • Balenie v sáčku, mne osobne viac vyhovujú balenia v plechovke

Veľmi chutné mliečko, dcérka je kojená, ale občas musíme použiť umelú náhradu, a preto vždy musím doma niečo mat v zásobe. So Sunarom.Sensitive som veľmi spokojná, dcérke chutilo. Oceňujem skvelú rozpustnosť a príjemnú vôňu. Páči sa mi zloženie, ktoré je založené na plnotučnom mlieku a je bez palmoveho oleja. Jediná vec, ktorá mne osobne nesedí je balenie v sáčku, mne osobne viac vyhovujú plechovkové balenia, ale samozrejme to nie je problém presypať, takže za mňa len toto malinké moje osobné mínus. Určite sa Sunar Sensitive stáva našou stálicou.

Overený zákazník Testuj.to Anita

• Chut
  • Konzistencia
  • Rozpustnost
  • Mohlo by mat iny obal - nadobu

Je skvele ze zlozenie tohto mliecka je v ramci moznosti velmi prirodne, vhodne pre konkretnu vekovu kategoriu deticiek. Obsahuje probiotika, oligosacharidy, prirodzeny mliecny tuk co robi skvelu chut mliecka. Skvele sa sprava pri rozmiesani s vodou, ma skvelu vonu aj farbu.

• Chuť, rozpustnost ,zloženie
  • Balenie

Už cca týždeň pije dcérka toto mliečko a len prosperuje lepšia stolica a spokojnosť veľmi dobrá chuť aj zloženie s tým som naozaj spokojná uvítala by som ale verziu aj z plechovým obalom ale nič to nemení na všetkom že mliečko je super určite pri nom ostaneme

Overený zákazník Testuj.to Marcela

• Ľahko stravitelny
  • Chutný
  • Malo ho je

Chutovo veľmi super . Veľmi chválim to , že obsahujú probiotika a prebiotika. Veľmi oceňujem aj to , že to je bez palmoveho oleja . Nehovoriac o tom , že pre vývoj dieťaťa sú potrebné vitamíny, ktoré v tomto mlieku je . Odporúčam všetkými desiatimi .

• Výborné
  • Nemyslím si že má nejaké negatíva, úplne nám vyhovuje.

K mlieku som bola dosť opatrná, keďže malá má od narodenia problém s bruškom a žiadne mlieko nám nebolo dobré. Nakoniec sme boli na mlieku Sunar ar a teraz prišla novinka Sunar sensitive. Tak sme ho skúsili, že snáď nájdeme alternatívu a podarilo sa. Malej mliečko chutí, rozpúšťa sa dobre. Je trošku viac sladké ako Sunar ar, takže za nás super voľba, keď už ar nepotrebujeme.

HiPP 1 BIO Combiotik 4 x 700 g

HiPP 1 BIO Combiotik 4 x 700 g

Overený zákazník Health4you Zuzka

Zakúpený v Health4you

Mliečko malej chutí a nezapeka ju po ňom.Môžem len odporúčať.

Sunar 2 Complex 600 g

• Kvalita

Overený zákazník Testuj.to Maria

Pridané: 15. apríla 2024

• Vôňa
  • Pri príprave sa netvoria hrudky

Sunar Sensitive by som s čistým svedomím odporučila!
Znášanlivosť pri mojej dcérke na mliečka bola zlá keďže od narodenia trpí refluxom no toto mliecko znáša výborne. skvelé zloženie a praktické dvojbalenie čo znamená vždy čerstvé .
Neobsahuje palmový olej, čo je skvelé.
Šetrí životné prostredie.
A k tomu má vysokú energetickú hodnotu- prispieva teda k lepšiemu vstrebávaniu vitamínov a vápnik pre správny vývoj kostí našich ratolesti:) odporúčam

HiPP 2 BIO Combiotik 500 g

HiPP 2 BIO Combiotik 500 g

Overený zákazník medikament.sk Janka

Pridané: 13. apríla 2024

Zakúpený v medikament.sk

• Cenovo naj na trhu
  • Asi naj mliecko pre deti citlivé na brusko
Nutrilon 2 ALLERGY CARE 450 g

Nutrilon 2 ALLERGY CARE 450 g

Overený zákazník Dr.Max lekáreň Veronika

Pridané: 11. apríla 2024

Zakúpený v Dr.Max lekáreň

• Je to produkt potrebný pre alergikov. Je dobré, že niečo také existuje už aj pre malé deti.
Kendamil 4 Premium HMO+ XXL 1 kg

Kendamil 4 Premium HMO+ XXL 1 kg